Inauguracja spotkań Wspólnoty Oazowej

7 września w pierwszy piątek miesiąca odbyło się pierwsze spotkanie po wakacyjne Oazy. Rozpoczęliśmy wspólną Eucharystią w Kościele. Po duchowej uczcie spotkaliśmy się w naszej salce oazowej na wspólnej Agapie – uczcie miłości, wspominając czas wakacji oraz wspólnych rekolekcji oazowych na których byli niektórzy uczestnicy. Zapraszamy do naszej wspólnoty bez względu na wiek. Przyjdź i zobacz. Spotykamy się w każdy piątek w sali nr 5 o godzinie 17. 00. Jeśli chcesz się doskonalić we wszystkich płaszczyznach życia, a w szczególności tej duchowej, przyjdź na spotkanie Oazy. Oprócz cotygodniowych spotkań, raz w miesiącu spotykamy się na wspólnotowej Eucharystii w intencji solenizantów i jubilatów z naszej wspólnoty. Zapraszamy zarówno osoby po lub w trakcie formacji, jak i zupełnie „zielone”. Rezultatem formacji podstawowej członków Ruchu jest świadomość odpowiedzialności za sprawy Kościoła i świata, która wyraża się w podejmowaniu służby na rzecz Ruchu i wspólnot lokalnych.

red.

Brak możliwości komentowania